Witamy w Przedszkolu Abc. Zapraszamy na dzień otwarty. W godz 16.00 19.00. ZAPISY NA ROK 20152016. Już od 1 września 2015. W wieku od 1,5 do 6 lat. Wakacyjne podróże międzykontynentalne - Ameryka Południowa. W wakacyjnym tygodniu sierpnia będziemy podróżować po Ameryce Południowej. Wycieczka Piaseczyńską Kolejką Wąskotorową na Piknik w Runowie. W dniu 26.08.2015 wybieramy się na przejażdżkę Piaseczyńską Kolejką Wąskotorówką oraz na piknik połączony z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek na ogniu.

OVERVIEW

The site przedszkoleabc.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the better). We have downloaded seventeen pages within the website przedszkoleabc.pl and found one website associating themselves with przedszkoleabc.pl.

PRZEDSZKOLEABC.PL TRAFFIC

The site przedszkoleabc.pl has seen variant quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for przedszkoleabc.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkoleabc.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkoleabc.pl

LINKS TO PRZEDSZKOLEABC.PL

Kraina bębnów - warsztaty, perkusja, bongosy, djembe, conga, lekcje indywidualne

Lekcje gry na djembe, bongosach i perkusji, warsztaty bębniarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych,. Bębniarskie urodziny, imprezy okolicznościowe! .

WHAT DOES PRZEDSZKOLEABC.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkoleabc.pl Mobile Screenshot of przedszkoleabc.pl Tablet Screenshot of przedszkoleabc.pl

PRZEDSZKOLEABC.PL SERVER

We identified that a single root page on przedszkoleabc.pl took three thousand and eight milliseconds to download. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
85.128.199.35

We detected that this domain is utilizing the Apache/2 operating system.

przedszkoleabc.pl

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site przedszkoleabc.pl states the following, "Już od 1 września 2015." I noticed that the webpage also stated " W wieku od 1,5 do 6 lat." They also stated " Wakacyjne podróże międzykontynentalne - Ameryka Południowa. W wakacyjnym tygodniu sierpnia będziemy podróżować po Ameryce Południowej. Wycieczka Piaseczyńską Kolejką Wąskotorową na Piknik w Runowie. 2015 wybieramy się na przejażdżkę Piaseczyńską Kolejką Wąskotorówką oraz na piknik połączony z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek na ogniu."

SEE MORE WEB SITES

Przedszkole Akademia Kolorowych Podróży

Wolnostojący, piękny budynek z ogrodem. Lokalizacja przedszkola w bezpośrednim sąsiedztwie Parku. Dobrze oświetlone i wyposażone sale zajęć. Zapraszamy rodziców, poszukujących przedszkola, oferującego intensywny program terapeutyczno-edukacyjny, śmiech, duże pokłady energii i ciepłą, domową atmosferę.

Przedszkole ALA Poznań Łódź

Przedszkole Artystyczne Katowice Koszutka Społeczne Niepubliczne

Your browser does not support the audio element. Przejdź do strony Fundacja Krystyny Rudkowskiej. Nowe zajęcia dla dzieci w wieku 2-3 lat. Witryna Przedszkole Artystyczne Katowice Koszutka Społeczne Niepubliczne jest dumnie wspierana przez WordPressa.

Przedszkole Bajeczka - Pruszcz Gdański

Życie nie zawsze jest bajką, lecz my bardzo chcemy by nią było. Wejdź w nasze progi, a przed Twoim dzieckiem otworzą się drzwi bajkowego, wesołego, szczęśliwego i bezpiecznego dzieciństwa. Przedszkole jest placówką życzliwą, innowacyjną, przygotowującą do podjęcia nauki w szkole, nastawioną na osiągnięcie sukcesu.

Przedszkole Bajeczka w Rokietnicy

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE DLA DZIECI 3,4-LETNICH. Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do Przedszkola Bajeczka. Czekać będą panie, sale i wspaniałe zabawy. Dzieci powinny przynieść swoje kapcie. Przybory plastyczne zostaną zakupione po ustaleniach na zebraniu dla rodziców.